SANDRA KIM 

AGENDA

Fri, Feb 12
Heist-op-den-Berg - CC. Zwaneberg
Show Saint-Valentin
Partager
Sat, Mar 27
Wieze - Oktoberhallen
Concert
Partager
Sat, Jun 05
Wondelgem - Zaal De Zulle
Euro(Z)ong
Partager
Fri, Aug 27
Bourg-Léopold - Buitenbeenpop
Buitenbeenpop Live
Partager
Sat, Sep 04
Blankenberge - Floreal Salle Cul'Thus
Concert
Partager
Sat, Sep 04
Kortemark - End Summer
Concert
Partager
Wed, Sep 15
De Panne - Plopsaland
Après-midi seniors
Partager
Fri, Sep 24
Maldegem - CC Den Hoogen Pad
Bella Italia
Partager
Thu, Oct 07
Bierbeek - CC De Borre
Bella Italia
Partager
Fri, Oct 08
Zemst - CVBA de Melkerij
Bella Italia
Partager
Sat, Oct 09
Herentals - Cultuurcentrum 't Schaliken
Bella Italia
Partager
Sat, Oct 16
Ninove - CC. De Plomblom
Bella Italia
Partager
Fri, Nov 05
Gand - Capitole
Bella Italia
Partager