SANDRA KIM 

AGENDA

Fri, May 29
Erpe-Mere - Cultuurhuis Emotia
Bella Italia
Partager
Fri, Jun 05
Anzegem - CC De Stringe
Bella Italia
Partager
Sat, Sep 05
Blankenberge - Floreal Salle Cul'Thus
Concert
Partager
Wed, Sep 16
De Panne - Plopsaland
Après-midi seniors
Partager
Fri, Oct 02
Temse - CC. De Roxy
Bella Italia
Partager
Fri, Oct 16
Bierbeek - CC. De Borre
Bella Italia
Partager
Fri, Oct 30
Zemst - CVBA de Melkerij
Bella Italia
Partager
Fri, Nov 13
Ninove - CC. De Plomblom
Bella Italia
Partager
Fri, Nov 20
Herentals - CC. 't Schaliken
Bella Italia
Partager
Thu, Nov 26
Roeselare - C.C. Fabriekspand
Bella Italia
Partager